در واحد گرمسار نخستین کارگاه سراسری آشنایی با سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک برگزار شد.

نخستین کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک با مدیریت اداره کل توسعه و پشتیبانی شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی  و با حمایت شرکت صنعت تجارت ویستا تک و با حضور44 نفر از اعضای هیأت علمی و کارشناسان فنی 23 واحد دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گرمسار برگزار شد.

 این کارگاه در راستای توانمندسازی کارکنان آزمایشگاه ها و کارگاه‌های واحدهای دانشگاهی و اعضای هیأت علمی برگزار و کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک از برنامه‌های راهبردی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی است که با همکاری دفتر توانمندسازی و آموزش‌های کاربردی دانشگاه برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در قالب مرحله سوم کارگاه‌های آموزشی تخصصی کارکنان در حوزه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها، مجری برگزاری نخستین دوره آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک در کشور بود. کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک به مدت دو روز، 4 و 5 آذر در مجتمع آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار شد.

لازم به ذکر است کارگاه های آموزشی هیدرولیک و پنوماتیک این واحد دانشگاهی در سال 1386 توسط شرکت ویستا تک تجهیز و راه اندازی گردیده است.

تماس با ما

شرکت صنعت تجارت ویستا تک

تهران، خیابان آیت اله کاشانی، بعد از جنت آباد، روبروی مسجد نظام مافی

مجتمع اداری اترک، طبقه 5، واحد 514

تلفن :46092365 -  46092366 
نمابر: 46092367

پست الکترونیک : این آدرس پست الکترونیک توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب : www.vistagroupco.com